Māmiņdienas svinības „Pasaku Valstībā” Gaujas iela 2b

Māmiņ,šodien tava diena!Ar to siltumu, ko devi,Es nu atkal sveicu tevi,Vēlos,lai tev nepietrūktuLabu,jauku dzīves dienu.Arī manā sirdī esi,Māmiņ,mīļā tu arvien!

„Pasaku Valstībā” tika aizvadīti gada sirsnīgākie svētki – Māmiņdiena!

 „Taureņu” grupas bērni sagatavoja, īpašī māmiņām veltītu skanošo cimdiņu, teātra izrādi „Ciemos pie Saulītes!”. Iejūtoties dažādos tēlos – putnu, meža dzīvnieku un  mājdzīvnieku, ar dziesmām un dejām un pirkstiņrotaļām, tie devās viens pie otra, lai kopīgiem spēkiem atrastu Saulīti, kura bija paslēpusies aiz mākoņiem vairākas dienas!! Ar šo izrādi bērni vēlējās pateikt to, ka viņu mīļās māmiņas ir tās saulītes, kas ik dienas dāvā rūpes, siltumu, maigumu un smaidu! „Taurenīši” savām māmiņām sagatavoja skaistu dāvaniņu gleznu – izšūtu saulīti un ar mīlestību un rūpēm audzētu samtenīti.

„Mārīšu”grupas bērni aicināja savas māmiņas uz koncertu „Par prieku māmiņai!” Šajā koncertā bērni māmiņām veltīja dziesmiņas un dejas, skaitīja dzejolīšus un noslēgumā pat aicināja uz kopīgu deju ar nosaukumu „Šokolāde”, jo kas gan var būt saldāks par mammas mīļo buču uz vaiga, gluži kā šokolāde! „Mārīšu” grupas bērniņi arī uzdāvināja pašu iesētās un koptās puķītes, apgleznotos māla podiņos un apgleznotus šķīvīšus, kurus māmiņas varēs izmantot tālāk pēc saviem ieskatiem!

Mazie „Cālīši” izvēlējās svētkus svinēt „Roku, rokā ar māmiņu kopā!”, kur ejot pa pavasara meža taciņu, izdejoja dejas ar sastaptajiem ziediņiem un zvēriņiem, dziedāja par putniņiem un spēlēja mūzikas instrumentus. Noslēgumā mazulīši uzdāvināja māmiņām pašu rociņām sētās puķītes, aplicētos trauciņos. Pēc pasākuma māmiņām bija iespēja radoši darboties kopā ar bērnu, apgleznojot šķīvīšus, kā arī audzinātājas bija parūpējušās par foto stūrīti, kur iemūžināt skaistos mirkļus!

Sagatavoja metodiķe: Monta Kulbe

%d bloggers like this: