ZIEMASSVĒTKU LAIKS ,,PASAKU VALSTĪBĀ”

Ir atkal Ziemassvētki,

Aiz rūtīm klusi snieg,

Tā liekas – līdz pat sirdij,

Būs sniegos jāiestieg.

    Ziemassvētki – šis  gaišais svētku laiks sniedz klusus brīžus, kad sastapties ar savu dvēseli un viņu uzplaukstam redzēt! Tieši šādus brīžus  mēs visi piedzīvojām adventa laikā, kad katru pirmdienas rītu pulcējāmies ,,Pasaku Valstības” zālē, lai Adventa vainagā iedegtu svecītes, atgādinot par sirsnību un draudzību.

     Ziemassvētki – tiem piemīt īpašā, mazliet satraucošā svētku gaidīšanas noskaņa ar sniegu, piparkūkām un visur klātesošiem rūķiem. Mazu pārsteigumu laiks, ar pašdarinātu Adventa kalendāru, lai iepriecinātu mūsu mazos draugus. Šādus pārsteigumu Adventa kalendārus čaklie rūķīši bija sagatavojuši arī ,,Pasaku Valstības” bērniem. ,,Taureņu” grupas bērniem 24. brīnumainiem pārsteigumiem pilnas dienas no mīļā, sirsnīgā rūķa Tudora. ,,Mārīšu” grupas bērniem pārsteigumus bija sarūpējis rūķītis Smaidiņš, savukārt pašus mazākos, ,,Cālīšu” grupiņas bērnus, pārsteidza rūķītis Sārtvaidzītis. 

    Brīnumi tika piedzīvoti ,,Taureņu” un ,,Mārīšu” grupas bērniem kopā izsapņojot rūķīša sapni par Ziemassvētkiem uzvedumā ,,Brīnumainā ziemas diena”, kurā rūķītis satiek gan ziemassvētku princeses eglītes, gan strādīgos un jautros sniegavīrus, gan palīdz sameklēt ziemeļbriežiem pazudušos zvaniņus.

    Ziemassvētku brīnumus gaida gan liels, gan mazs, tas iekļūst katrā mājā, ja tikai tam tic un to gaida. Mūsu mazie ,,Cālīši”, kopā ar saviem mīļajiem, brīnumu sastapa Ziemassvētku uzvedumā ,,Pelēnu Ziemassvētki”, kur kopā tika dejots, dziedāts, iets rotaļās un ,protams, arī sagaidīts Ziemassvētku vecītis ar dāvanām.

Gaisma, kas nāk no svecēm un mirdzošām bērnu acīm, dod saredzēt to, kas parasti paliek apslēpts – pārsteigumu, brīnumu, prieku un sapni. Izgaismotus svētkus mums visiem!

„ Cālīšu” un „ Mārīšu” grupas skolotāja: Daina Višņevska

%d bloggers like this: