TĒVU DIENA „AŠAIS TĒTIS.”

SAŅEM MANU MAZO ROKU

SAVĀ LIELĀ PLAUKSTĀ.

SASILDI UN DROSMI DOD

CEĻA BRĪDĪ AUKSTĀ.

PAŅEM MANI SAVĀS ROKĀS

UZCEL AUGSTU PLECOS –

LAI MANS MAZUMS LIELĀKS TOP,

LAI ES TĀLĀK SKATOS,

LAI ES REDZU TĀLĀK PRIEKŠĀ,

LAI ES REDZU TO, KAS BŪS.

PALĪDZI MAN MAZĀS DIENĀS,

KAS TIK ĀTRI LIELAS KĻŪS.

    „ PASAKU VALSTĪBAS” bērniņiem ir visašākie un visstiprākie tēti! Par to mēs pārliecinājāmies kopīgi pavadītajā tētu dienas sporta aktivitāšu pasākumā.

Mazie „ Cālēnu” grupiņas bērniņi savus tētus stipriniekus sagaidīja jautrā fotostūrītī, kur dažādos aksesuāros ietērpjot tētus pirms sporta aktivitātēm varēja nofotogrāfēties. Pēc aktīvām sporta spēlēm bērni savus tētus sveica ar pašdarinātām goda kaklasaitēm un kopā ar māmiņām pagatavoja gardās maizītes.  „ Taureņu” grupas bērni kopā ar saviem tētiem veica dažādas stafetes. Vērojot viņus darbībā, par interesantāko stafeti bērni atzina ābolu lasīšanu un to nogādāšanu  „ Sapņu dārza” iemītniekiem. Tikmēr māmiņas ar bērniem gatavoja gardās maizītes un cienāja tētus ar pašu ceptu picu un apbalvoja  tētus ar zīmējumiem –  „Mans tētis.”

    Arī „Mārīšu” grupiņas bērniņi tētu dienā kopā ar saviem tētiem veica dažadus sporta spēka vingrinājumus un stafetes. Visi kopā izspēlēja iepazīšanās lotto, labāk iepazīstot vienam otru.  Pārsteigumā bērni tētiem bija pagatavojuši sātīgas spēka maizītes ar šprotēm. 

Paldies par jauko būšanas prieku!

„Cālīšu” grupas skolotāja: Agnese Zdanovska

%d bloggers like this: