KĀ KLĀJAS PAŠIEM MAZĀKAJIEM „PASAKU VALSTĪBĀ”

    Pirmais mācību pusgads ir noslēdzies, tādēļ atskatīsimies, kā „Cālēniem „ veicies.

    Adaptācijas periods noritēja veiksmīgi. Šogad bērni daudz drošāki, komunikablāki, un iespējams tādēļ, spēja iejusties grupā daudz ātrāk

    Ikdienā bērni veic dažādus darbiņus, rotaļājas, piedalās sporta un mūzikas nodarbībās, dodas pastaigā uz tuvējo parku, kā arī pavada laiku bērnudārza rotaļu laukumā. Šajā vecumā liela uzmanība tiek vērsta uz bērna pašapkalpošanās prasmēs. Bērni apgūst prasmi apģērbties, pareizi turēt karoti, ēst. Prieku sagādā palīdzēt pieaugušajiem dažādos darbiņos- puķu laistīšanā, putekļu slaucīšanā utt, tādējādi ļaujot bērnam justies novērtētam. Bērni ir radoši un zinātkāri. Iepazīstam pasauli caur dažādām radošam aktivitātēm.

    Aizvadīti divi skaisti koncerti- Ziemassvētku koncerts un vecvecāku pēcpusdienai veltīts koncerts. Paldies „Cālēniem” par izturību, jo koncerti bija pasakaini skaisti un mīļi.

    Bērnudārzs aicina vecākus gandrīz katru mēnesi veikt kādu mājasdarbu, uzsverot ka darbiņš jāveic kopā ar bērnu. Darbiņi ir ļoti krāsaini, interesanti, un galvenais ka katrā darbā var redzēt to, ka arī bērniņš ir iesaistījies un palīdzējis. Paldies vecākiem par atsaucību šo darbiņu veikšanā.

    Lai gan mazi, bet enerģijas pilni ir „Cālēni”. Viņu vēlme piedalīties, izzināt jauno ir apbrīnojama. Prieks par kopā paveikto, kopā pavadīto pirmo mācību pusgadu. Un liels paldies arī vecākiem, par iesaistīšanos jūsu bērnu ikdienā!

                                                                „ Cālīšu” grupas skolotājas: Gunta un Agnese

%d bloggers like this: