„TAUREŅU” GRUPAS MĀMIŅU DIENAS PASĀKUMS – „MĒNESS AKMENS ZIEDU PILSĒTĀ”

 

Šurum- burum, braku briks, trillā rallā opsā čiks,

Lai brīnums rodās vēlos es un prieku Jums lai nes!

    Tā kā mūsu grupas bērniem īpaši iemīļotas ir Nikolaja Nosova grāmatas, īpaši –  „ Nezinītis uz mēness”, bērni nolēma to darīt zināmu saviem vecākiem, uzaicinot viņus uz māmiņu dienas pasākumu „ Mēness akmens ziedu pilsētā.” Koncertā vecākiem bija iespēja ielūkoties kā Zinītis ar saviem draugiem dzīvo Ziedu pilsētā un kādas burvestības viņiem palīdz īstenot MĒNESS AKMENS.

    Vecāki vēroja kā bērni, pārtapuši par Knēvelīšiem, no rīta sasveicinās, vingro… un tad notiek burvestības. Visiem priecāties bij ļauts, bērniem pārsteigumu bija daudz, vienu triku rādīt beidza, nu pie nākošā tie jau steidza. Svētku viesi vēroja trikus ar baloniem, pipariem, konfektēm… priekšnesumi tika papildināti ar rotaļām, dziesmām un dejām.

    Brīnumi, brīnumi – Zinītis ik katram atgādināja, ka brīnumi ir apkārt ik uz soļa, ne tikai pie Knēvelīšiem, kuri dzīvo Ziedu pilsētā. Brīnumi esam mēs paši, brīnumainas mūsu māmiņas, māmiņas kā mēness akmentiņi, katra īpaša, vērtīga, kā dimantiņš, kas nebeidz spīdēt! Brīnumi sniedz mums pārsteigumus, atverot durvis īstai pasakai, piepildītai ar sapņiem un īstām bērnu nerātnībām, nu gluži tādām, kādas sastopamas arī pie mums  – „ Taureņu” grupā.

Sirsnīgi sveicam visas māmiņas māmiņu dienā! Jūs esiet saviem bērniem visskaistākās ar vissirsnīgāko skatienu un vissaulaināko smaidu!

 „ Taureņu” grupas skolotāja: Sanda Sīle!

%d bloggers like this: