Ekskursija uz Rīgas Zooloģisko dārzu

Burvīga diena, saulīte spīd, neviena mākoņa, tik neliels vējš un termometra stabiņš pakāpies līdz + 8. Ideāla diena, lai „Taureņu” un „Mārīšu” grupiņas dotos izglītojošā ekskursijā uz Rīgas Zoo.

Četru pedagogu un astoņu vecāku pavadībā, 27 bērni devās ar autobusu uz Zoo, „Taureņu” grupas bērni laiku izmantoja lietderīgi, spēlējot vārdu spēles.

Iepazinušies ar drošības noteikumiem uz ielas, autobusā un sabiedriskās vietās, varēja sākties divu stundu garā ekskursija. „Taureņu” un „Mārīšu” grupas devās divos dažādos maršrutos un Zoo apskatīja atsevišķi.

Šo divu stundu laikā abas grupas paspēja apskatīt ļoti daudz. Taureņi Zoo apskati sāka ar ronīšiem, flamingo un lauku sētas iemītniekiem. Protams, neiztikām arī bez silto zemju iemītnieku apskates, redzējām žirafes, lemurus, zebras, tīģerus, kamieļus un terārija iemītniekus – iguānas, bruņurupučus, čūskas un daudzus citus rāpuļus.

Bērni priecājās ieraugot mandarīnpīles un dažādo izmēru pūces un ūpjus, kā arī Ziemassvētku vecīša ceļabiedrus – ziemeļbriežus.

Divu stundu garo ekskursiju „Taureņu” grupa noslēdza ar akvārija apskati – dažādām zivīm un ūdensaugiem, kas graciozi baudīja zilos akvārija ūdeņus.

Liels paldies Madaras Terentjevas mammai Lienei par sagādātajiem cepumiņiem, kas deva gan „Taureņu”, gan „Mārīšu” grupas bērniem spēku un enerģiju visas ekskursijas garumā.

Ir prieks redzēt, ka ar vien vairāk vecāki izrāda interesi apmeklēt ekskursijas kopā ar saviem bērniem, cerams, vecāku skaits ekskursiju laikā turpinās tikai augt un augt.

Rakstu sagatavoja Monta Kulbe

%d bloggers like this: