PROFESIJU NEDĒĻA „ MĀRĪŠU” GRUPĀ

    Profesiju nedēļas ietvaros “ Pasaku Valstības” bērni iepazinās un apguva dažnedažādas profesijas un iejutās dažādu profesiju pārstāvju tēlos. “ Mārīšu” grupas bērniem bija tā iespēja doties ekskursijās, lai aplūkotu klātienē dažādu profesiju pārstāvjus, mūsu tuvākajā apkārtnē.

    Lielu paldies sakām mūsu Dāvida mammai, kas mūs laipni uzņēma savā beķerejā un kafejnīcā, kur bērniem bija iespēja redzēt, kā top viņu iemīļotās kūkas, maizītes un cepumi. Kafejnīcā mūs sagaidīja pārsteigums – svaigi cepti eklērīši.

    Pateicoties jaukajām meitenēm, devāmies ciemos uz Ādažu skaistuma salonu, lai iepazītos ar kosmetaloga, manikīra un friziera profesiju. Bērniem bija liels prieks vērot kā manikīra meistare klientei sapucē nagus. Mūsu zēni un meitenes palīdzēja izvēlēties nagu lakas un dažādus spīdumus, bet drosmīgākie zēni un meitenes kāpa uz krēsla, lai iegūtu sev jaunu frizūras sakārtojumu.

    Mūsu jaukā pavāre – Līga, laipni uzņēma mūs savā virtuvē, izrādot bērniem, kur glabājas dažādi produkti. Parādīja, kur top gardie ēdieni, kādi galda piederumi vajadzīgi, lai varētu pagatavot gardu maltīti.

    Profesiju noslēguma dienā lielu paldies gribam teikt Emīlijas tētim, kas mūs apciemoja Pašvaldības policista ekipējumā, stāstot bērniem par policista profesijas pienākumiem, izrādot bērniem savu darba inventāru. Zēni lielu interesi izrādīja par policista vesti, cepuri, roku dzelžiem. To visu varēja piemērīt un apskatīt. Atvadoties, bērni saņēma jaukas dāvanas – atstarotājus, lai droši justos uz ceļa, kā arī pierakstu grāmatiņas, radošo zīmējumu veikšanai.

„ Mārīšu” grupas skolotāja: Agnese Zdanovska

%d bloggers like this: