RUDENS IETINIES RAIBAJĀ KARUSELĪ

Rudentiņš – bagāts vīrs

     Ādažu PPII „ Pasaku Valstība” vestibilā apskatāma ikgadējā Miķeļdienas izstāde, kas veltīta rudens tēmai un ražas bagātībai.

Uzslavējama ir vecāku un bērnu kreativitāte un izdomas iespējas no rudens veltēm izveidojot visdažādākās kompozīcijas – ābolu tārpiņus, ķirbju karietes, ezīšus, papagaili no kabača, kaķīti no kartupeļiem, gliemezīšus no kastaņiem un citus brīnumus.

Ražas svētki divu nedēļu garumā mūsu dārziņā noslēdzās ar brīnišķīgu izrādi „ Ābolu maiss”, kuru iestudēja mūsu pašu radošais un aktīvais kolektīvs. Teātri apmeklēja pagarinātās grupas skolēni, skolotāji, vecāki, bērni no „ Pasaku Valstības” Rīgas gatves 28 b un Gaujas ielas 4. Svētku zāle bija piepildīta un tajā valdīja omulīga gaisotne, jo izrādes sižets bija gan rotaļīgs, izklaidējošs, gan pamācošs un izzinošs.

Izrādei noslēdzoties skatītāji cienājās ar meža zvēriņu sarūpētajām dārza veltēm: āboliem, burkāniem un kāpostiem, lai rudens vīrusiņi aizbēg un veselība turās aukstajās un lietainajās rudens dienās.

Paldies „ PV” kolektīvam par ieguldīto sirdsmīlestību izrādes tapšanā, paldies vecākiem, kuriem bija iespēja apmeklēt izrādi!

Sagatavoja metodiķe: Sanda Sīle

Ābolu maiss

%d bloggers like this: