ZINĪBU DIENA KOPĀ AR NEZINĪTI

   Vasariņa nu dodas prom, atstādama mums arī rudenim kādu siltu saules stariņu. Saulīte spīdēja arī 1.septembrī, kad ar smaidīgām sejiņām un puķu pušķiem rokās bērni steidza pie savām skolotājām un auklītēm, lai dalītos stāstos par vasaras raibajiem notikumiem.

    Svētku rītā ciemos pie bērniem atnāca Nezinītis. Kā izrādījās, tā viss nebija, ka Nezinītis vispār neko nezināja. Viņš bērniem stāstīja, ka lai būtu laba diena, no rīta vajaga pavingrot, arī šādus tādus burtus viņš jau prata izlasīt un dziesmiņu nodziedāt. Ar skaitīšanu gan viņam bija pagrūtāk, bet bēdām nebija vaļas, bērni kopā ar Nezinīti gan pamācījās skaitīt, izvingrojās, gan gājā jautrās rotaļās.  Bērnus ar sirsnīgiem vārdiem sveica mūsu mīļā iestādes vadītāja – Ilze, kura bērniem bija sagādājusi vērtīgas dāvanas – lego klučus, puzles, grāmatas, krāsas, līmes, otas, leļļu mājas. Nezinītis tika pie vērtīgas grāmatas –  ābeces, lai burti kopā raisītos un teikumiņi lasītos, skolotājas saņēma ziedus un laba vēlējumus, mācību gadu uzsākot.

„ Pasaku Valstības” kolektīvs vecākiem novēl arī turpmāk būt ieinteresētiem savu bērnu gaitās pirmsskolā, novēl patiesi veiksmīgu jauno mācību gadu, atrast vēlmi sapņot un piepildīt savus sapņus!

%d bloggers like this: