Sporta spēles „Pasaku Valstībā”!

Agrā, 20.augusta rītā kad visi pamodās ar lielu izbrīnu par saulainajām debesīm un silto laiku, devāmies ciemos pie vadītājas Ilzes uz laukiem Cēsu pusē, lai pavadītu vienu brīnišķīgu dienu kopā ar savām ģimenēm un kolēģiem.

Pirms lielā pasākuma bija kārtīgi jāpastrādā – tika iekopta rožu dobe, novākti lielie akmeņi no futbola laukuma un gatavotas sātīgas pusdienas uz ugunskura. …un tad gan diena varēja sākties!

Šogad pirmo reizi „Pasaku Valstības” vēsturē notika sporta spēles, kuras rīkojām mēs paši – radošie, aktīvie, jautrie un pozitīvie kolēģi! Aktīvi gatavojāmies, izdomājot sporta disciplīnas, kurās varēja piedalīties gan kā komanda, gan arī individuāli. Spēkos mērojās bērnu futbola komanda pret mammām un tētiem, kā arī tēti pret mammām. Kurš uzvarēja? Tas nudien nebija svarīgi, jo mums bija patiess prieks piedalīties! Tālāk sekoja Tautas bumbas spēle un ūdens balonu spridzināšanas spēle, te gan jāteic, ka bērnu izveicība bija vērā ņemama, jo viņi bija sīvi pretinieki!

Individuālajās spēlēs varēja celt augstāko torni no malkas, mest riņķīšus uz mieta vai bumbiņas spainī, kā arī ķert dīķī lielāko zivi!

Uzvaras laurus plūca atraktīvā Druviešu ģimene, par erudītāko bērnu tika atzīta Alīna, bet arī  pārējie dalībnieki jutās uzvarētāji, jo sports vieno visus!

Vakara gaitā vecākiem tika rādīta bērnu iestudēta izrāde – Sarkangalvīte un vilks, kurā lomas tika piemeklētas ikvienam dalībniekam. Cepuri nost, pat pieredzējuši pedagogi atzinās, ka vecākie bērni „izgrieza pogas” viņu profesionalitātei, jo  tik labi un profesionāli noslīpētu teātra izrādi būtu ilgi un dikti jāiestudē, bet viņiem tas izdevās vien nieka 20 minūšu laikā! Laikam jau bērniem tomēr ir kāda cita pieeja vienam pie otra! ☺ Un pēc teātra un atjautības uzdevumiem sekoja lielās balvas meklēšana. Kas gan var būt labāks par šo – vesels „čemodāns” ar našķiem!!! Lēkājot piepūšamajā atrakcijā bērni tika pavisam nokausēti un tālāk sekoja mierīgā vakara daļa.

Sildoties pie ugunskura, vakara izskaņā, varējām baudīt pirts rituālu peldēties dīķī vai arī baudīt smieklu terapiju, minot vārdus „Mēmajā šovā”. Tika pārbaudītas arī zināšanas par mūsu bērnudārzu un, protams, arī Olimpiskajām spēlēm.

Pašiem drosmīgākajiem, iestājoties melnai naktij, bija iespēja piedalīties ļooooti bīstamā spēlē „Mafija”.

Tā mums gāja un nākošgad ies atkal, tikai jau citā vietā! ☺

%d bloggers like this: