“PASAKU VALSTĪBAI” DZIMŠANAS DIENA

17. jūnijā nosvinējām mūsu mīļajai pirmsskoliņai devīto dzimšanas dienu. Tai par godu vecāki tika aicināti uz koncertu “ Saule, jūra un vējš.” Uzvedumā galvenais varonis bija Kapteinis Reinis, kurš lasot pirātu avīzi, uzzināja, ka “Pasaku Valastībā” atklātas lielas bagātības. Nu ko, kavēties nav vaļas, viņš uzšvilpa komandai. Laiks doties jūrā. Viņa komandu ceļā gaidīja dažādi piedzīvojumi: gan spēcīgas lietus gāzes, gan karsta saule. Ceļā jūrnieki makšķerēja zivis, vēroja, kas notiek aiz horizonta, pat satika īstus pirātus. Ceļš ir garšs, pārbaudījumu pilns, taču komanda veiksmīgi nokļuva galamērķī, lai mājās dotos ar lielo guvumu – dārgumiem. Brauciens kapteinim un viņu komandai izvērtās pavisam citāds, nekā sākotnēji sapņots. Kas to varēja iedomāties, ka saule, kas pie debess juma, ka mākoņi, kas aiz horizonta, ir tie īstie un patiesie dārgumi? To Kapteinis ar savu komandu saprot tikai tad, kad ir nonācis galamērķī – “ Pasaku Valstībā”.

    Iestādes vadītāja Kapteinim atklāj, ka dārgumi jau esam mēs paši, mūsu bērni, bērnu vecāki, mūsu kolektīvs. Tieši sadarbība ar vecākiem dod gandarījumu par paveiktiem darbiem un realizētām iecerēm.

    Dzimšanas dienā, kā jau ierasts, neizpalika piepūšamās atrakcijas, baloni, svētku torte, smaidoši svētku viesi un koncerta rīkotāji. Lai mūsu pirmsskoliņa arī turpmāk ir piepildīta saulainiem smaidiem un darbīgām rokām!

Metodiķe: Sanda Sīle

%d bloggers like this: