DRAUDZĪBAS DIENA „PASAKU VALSTĪBĀ”

Atceries uz brīdi mani,
Pasmaidi un viss būs labi!

    Lai arī laukā te snieg, te līst, te salst – klāt Mīļo Draugu diena. Tā ir diena, kad nav auksti, jo sirds ir pilna mīļuma un silda visus. Šoreiz satiksies sen neredzējušies draugi – Pinvīniņš Didī un Pūķītis Tims.

    Kā jau jūs visi zināt, Pingvīniņš dzīvo Antarktīdā, kur vienmēr ir ziema – ļoti, ļoti auksti, apkārt sniegs un ledus. Taču kādu dienu negaidīti pāri sniega klajumiem lidoja pūķītis Tims, kurš lidinājās šurpu turpu, lai iepazītu pasauli. Tā kā pūķītis nebija pinvīns, neviens viņu nepieņēma savā bariņā, taču Pinvīniņš Didī juta, ka Tims ir draudzīgs un mīļš. Tā nu viņi abi kopā sāka rotaļāties – tie šļūca pa ledus nogāzēm, kalniem, dejoja uz ledus, pikojās, slēpās ledus alās. Ja kādreiz viens no draugiem bija noskumis, tad otrs viņu samīļoja. Pinvīns un pūķītis kļuva par labākajiem draugiem. Taču kādā saulainā rītā, pingvīniņš Didī, izberzējot actiņas, nekur nespēja atrast savu draugu. Sirds bija pavisam skumja. Un tā viņš meklēdams savu draugu, nonāca pie bērniem „Pasaku Valstībā”. Bērni palīdzēja Pūķīti atrast. Taču kā beidzās draudzības stāsts, to jums pastāstīs viņi paši.

    Visas dienas garumā bērni varēja spēlēties ar savām un drauga līdzpaņemtajām rotaļlietām no mājām: mācījās ar tām dalīties un pret tām saudzīgi izturēties. Ar pingvīniņu vēra vaļā vēstuļu kastīti,  kur lieli un mazi saņēma draugu sūtītos laba vēlējumus, zīmējumus, atzīšanos draudzībā.

    Lai sirsnībā un mīļumā pavadīta katra mūsu dieniņa visiem kopā „Pasaku Valstībā” arī turpmāk!

Metodiķe: Sanda Sīle