ZIEMASSVĒTKU PASAKA „KRAUKŠĶĪTIS”

Ziemas saulgriežos, kad visdziļāko tumsu uzvar gaisma un dienas atkal kļūst garākas, mēs „Pasaku Valstībā” 16. decembrī svinējām Ziemassvētkus.

Ziema bija atvērusi  savas dārgumu tīnes, pārcilājusi  puteņa šalles un iešuvusi lāsteku pogas sniegā.  Arī rūķu saimei šogad darba bija gana daudz. Un tā… kāds no rūķiem patiesi čakli ķērās pie darba un izveidoja no mīklas mazu vīriņu, kuru nosauca par Kraukšķīti. Piparkūku vīriņš atdzīvojās, turklāt bija ļoti ziņkārīgs. Lielajā pasaulē viņu sagaidīja ne vien jautri piedzīvojumi un briesmas, bet arī Ziemassvētku brīnums!

    Uzveduma laikā bērnu vecakiem bija iespēja dodies aizraujošā ceļojumā kopā ar Kraukšķīti cauri pasaku mežam, satiekot Lāci, vāveres, lapsas, rūķus un citus Pasaku meža iemītniekus. Ziemīgs līdzpārdzīvojums piparkūku cilvēciņa gaitām, kad piepildās vēlēšanās, sapņi un notiek brīnumi. Kraukšķītim tā bija vēlme būt kopā ar bērniem un kā jau pasakā, viņa vēlēšanās piepildījās.

Ja brīnumam tic, tas piepildās,

Ja brīnumu gaida, tas atnāk,

Ja brīnumā dalās, tas sagādā prieku!

Lai veiksmīgs pērtiķa gads un piepildās visi iecerētie 2016. gada lielie un mazie brīnumiņi! Atcerēsimies, ka tie sākas no mums pašiem!:)

Metodiķe: Sanda Sīle