Rudens noskaņās

Sveiciens jaunajā mācību gadā!

     „Pasaku Valstības” pagarinātā dienas grupa ir vērusi durvis vaļā esošajiem un jaunajiem skolēniem! Esam ļoti priecīgi savā pulciņā uzņemt Martu, Raineru, Ģirtu, Nilu, Amandu un Olafu!

       Septembris pagāja nemanot, uzsākot darboties jaunajos pulciņos, iepazīstot jaunos skolotājus. Nu jau klāt ir oktobris! Kokiem lapas krāsojās, pirmā salna apskauj zemes virsmu, tuvojas pirmie rudens svētki, un arī mēs esam gatavi rudeni ielaist savā „Pasaku Valstībā.” Rudens nāk ar daudzām veltēm, bet mēs esam izvēlejušies mūsu goda viesi – ķirbi. No veciem žurnāliem izgriezām ēdienu bildes, kādas nu kurš  vēlējās, un mūsu ķirbīši pārvertās par garšīgiem, saldiem un sāļiem dārzeņiem. Pielikām tos pie sienas un katru dienu pārspriedām, kuru ķirbīti gribētos šodien apēst!☺ Jau pagājušajā rudenī sapratām, ka esam izcili pavāri. Šogad arī neiztikām bez spocīgiem, jocīgiem ēdieniem. Saldās maršmeles mūsu rokās pārvērtās par ābola zobiem, salmiņi un siers – par raganu slotiņām. Divi lieli ķirbīši no dārza rotāja atpūtas istabas galdu. Blakus tiem apsedās garš, melns kaķis, kurš atdzīvojās naktīs un skatījās, vai kāds nespokojās šai tumšajā rudens laikā. Neiztikām arī bez spoku stāstiņiem tumsā.

     Esam visu izdekorējuši, spoku stāstus izlasījuši, notiesājuši gardu cienastu un saņēmuši sekmju izrakstus. Esam gatavi savam pirmajam, sen gaidītajam – RUDENS BRĪVLAIKAM!

     Jauku, krāsainu, radošu rudeni vēlot, PPII „Pasaku Valstības” pagarinātās grupas skolotājas: Ilona un Agnese!