Sacensības “Spriganākais lēcējs”

“PASAKU VALSTĪBAS” pagarinātās dienas grupa pēcpusdienā vienmēr spieto kā bitītes – mācāmies,  bet pēc kārtīgi padarīta darba – atpūta.

Nedēļu pirms skolēnu rudens brīvdienām mazie 1. klases censoņi ieminējās, ka skolas sporta stundā būs kontrole lekšanai ar lecamauklu. Radās ideja rīkot lecamauklu lēkšanas sacensības, ko skolēni atbalstīja ar sajūsmu. Kāds sāka gatavoties jau pirmajā dienā, kāds savus vakarus mājās pavadīja cītīgi trenējoties, bet dažs bija pārliecināts par savām spējām un gaidīja sacensību dienu ar domu, ka tāpat jau visus pārspēs. Interesanti bija vērot, kā bērni pamāca viens otru, daloties ar savu lekšanas knifiņu. Darbs nesa augļus, jo cītīgākajiem censoņiem prasmes lekt ar lecaumauklu uzlabojās.

25. oktobra pusdienas laikā sagaidījām skolēnus, kuri nepacietīgi jautāja:” Kad varēsim lekt?” Aiziet! Manāms uztraukums, lecamauklas piņķerēšānās starp kājām, draugu atbalsts, gandarījums, kas rezultātā izskatās šādi:

APSVEICAM!!

1. klašu grupa

I. vieta –  Daniela Druviete

(iespaidīgs rezultāts – 88 reizes minūtē).

II. vieta –  Ernests Spickus.

III. vita – Samanta Romāne.

2.-3. klašu grupa

I. vieta –  Roberts Ķirkums.

II. vieta – Adrians Pētersons.

     Pēc pasākuma bērni rosina sacensības zēniem – “Beibleidu  pavēlnieks,”,savukārt meitenes neatpaliek – “Gumijas lecējas”. Skolotājas ar vienu kāju ieleks bērnības atmiņās un atcerēsies vienu no iemesliem, kāpēc tik azartiski gribējās uz skolu, lai starpbrīžos ar draudzenēm palēkātu.